KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14122019
nr 1412 2019
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Pastell, Sjöbodar. Ej signerad. Bildmått: 34x44 cm, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Utrop:
500 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:35:53
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg